Połącz

Większość mojej fotograficznej przygody jest związana z fotografią krajobrazu, przyrody oraz podróżniczą.

Obecnie jest też to portret i fotografia sensualna. Choć od czasu do czasu robię też inne zlecenia ale każde z nich podlega indywidualnej wycenie. 

Prowadzę też indywidualne warsztaty z zakresu fotografii krajobrazu, przyrody i podróżniczej. 

Dodatkowo doradzam też w zakupach związanych z fotografią oraz z wszelkiego rodzaju rozumianą turystyką. W tej kwestii wystarczy skontaktować się poprzez formularz na stronie lub kliknąć tu 

Czym się zajmuję

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

Kilka słów o mnie

poznajmy się bliżej

Dariusz Żuk

 

Fotografią zajmuję się już od dawna. Teraz w końcu doszedłem do tego, że "szuflada" już nie jest dobrym miejscem do ich trzymania. Postanowiłem dać krok dalej i pokazać je Wam.

Najpierw był serwis Polskie Krajobrazy potem Facebook i Instagram.

 

Początkowo fotografowałem aparatami analogowymi i one nauczyły mnie patrzeć na świat inaczej, To wtedy wzrok mój zaczynał szukać kadrów. Następnie rozpocząłem przygodę z aparatami cyfrowymi. Początkowo związany z marką HP tak, tak oni też kiedyś robili aparaty. Kolejnym etapem były aparaty Fuji. Ostatecznie od 2006 roku jestem związany z marką Nikon. Najpierw był aparat Nikon D90, który na tamte czasy był rewelacyjny i do teraz daje piękny obrazek. Potem przyszedł na danie kroku dalej i kupiłem Nikona D750. Dopiero pełna klatka pokazała swoją moc i to co jest w niej najlepsze i najpiękniejsze. Obecnie D750 stanowi moje zapasowe body.

Podstawowym aparatem z którym pracuję jest Nikon Z7 i dedykowane obiektywy pod system Z marki Nikon.

Duża matryca Nikona Z7 sprawia, że zdjęcia są niezwykle pełne szczegółów i co ważniejsze w końcu mogą stanowić podstawę do wielkoformatowych wydruków.